APIE MUS

   Tiekiamų sprendimų spektras labai platus, o gebėjimas juos integruoti, adaptuoti individualiems kliento poreikiams bei pasiūlyti kompleksinį sprendimą yra esminis kompanijos darbo principas.

   UAB “Elmita” - pastatų inžinierinių sprendimų kūrimo bei projektų ruošimo ir valdymo greitai besivystatnti kompanija. Įmonė buvo įkurta 2007m. Siekiant apimti platų paslaugų spektrą, susijusi su pastatų inžinierinėmis ir automatizuotomis sistemomis. Mūsų kompanijos tikslas—pateikti klientus visą kompleksinį sprendimą, tenkinant užsakovo poreikius.

  Aukšto apsaugos lygio reikalaujančiuose objektuose diegiamos sudėtingos sistemos, kurios gali būti integruotos su įėjimo, stebėjimo, apskaitos ir kitomis sistemomis. Todėl mūsų specialistai, turintys didelę patirtį įgyvendinant sudėtingiausius sprendimus, atitinkamą išsilavinimą ir kvalifikacijos atitikties sertifikatus, suprojektuos ir parinks Jums optimaliausia sprendimą.

  Įmonė tiekia platų paslaugų spektrą: nuo inžinierinių sistemų projektavimo bei įrengimo butuose ir individualiuose namuose iki moderniu, techniškai sudėtingu sistemų įdiegimo dideliuose pastatuose (tiek gamybose, tiek komercinėse patalpose). Nuolatinis domėjimasis naujomis technologijomis ir kvalifikacijos kėlimas, didina darbo kokybę, o tai garantuoja sėkmę Jūsų kompanijai.